Notulen AVA Ontbindingsbesluit BV

Aandeelhoudersbesluit om een BV op te heffen

 5,00 excl. btw

(1 review)

Het besluit om een bv te ontbinden wordt door de aandeelhouders (AVA) genomen. Deze beslissing leg je met deze Voorbeeld Notulen AVA Ontbindingsbesluit BV officieel vast. Na ondertekening moet het ter inzage worden gelegd bij de KvK.

Up-to-date: wet- en regelgeving 2025

somdn_product_page

Word-document

Direct in je e-mail

Download direct

Eenvoudig invullen

Veilig betalen

Omschrijving

Ontbinden BV

Dit document bevat uitgewerkte notulen waarin besloten wordt tot ontbinding van de vennootschap. Er worden ook een bewaarder en vereffenaar aangewezen. De laatste ontvangt naar keuze wel of geen beloning voor zijn werk.

Het is van belang dat je dit aandeelhoudersbesluit formeel vastlegt, omdat dit het startschot is naar het definitief opheffen van de bv. Met dit model worden de wettelijk verplichte stappen schriftelijk vastgelegd.

Ook in het Engels: Minutes GMS Dissolution Ltd

Wat moet je zelf invullen

Vul de openstaande velden, zoals naam, datum en plaats in. Deze staan duidelijk in het ontbindingsbesluit gemarkeerd. Tot slot moet je de notulen ondertekenen.

Samenvatting

Deze Notulen AVA Ontbindingsbesluit BV bevatten de volgende bepalingen:

  • Algemene bepalingen vergadering;
  • Datum ontbinding vennootschap;
  • Aanwijzing vereffenaar;
  • Aanwijzen opslaan stukken.

Context

Je gebruikt dit document in de volgende situatie:
Een bv ontbinden, het definitief stoppen van een bv, wordt ook wel liquideren genoemd. Op Ondernemersplein vind je een stappenplan. Eén van de stappen is dat de aandeelhouders een formeel besluit nemen. Dat leg je vast in deze Notulen AVA Ontbindingsbesluit BV.

Je moet de administratie minimaal 7 jaar bewaren. Op die manier kunnen schuldeisers en andere partijen, zoals de Belastingdienst nog zaken terugvinden.

Specificaties

Bestand

Word-document

Soort

Notulen

Taal / Language

Nederlands

Aantal

2 pagina's

Overeenkomsten.nl
Wat onze klanten zeggen
4.55 waardering (434 beoordelingen)

Reviews

1 beoordeling voor Notulen AVA Ontbindingsbesluit BV

  1. G. Mensink

    Helder en tevreden. Geen opmerkingen verder.

Een beoordeling toevoegen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Stel een vraag

Scholto Bos

Scholto Bos

“Als je vragen hebt, kun je mij gerust een bericht sturen.”

Vaak samen gekocht...